MOUNIR Arkitekt - SUPER PLEX do KERATYNY, REGENERACJI! 250ml Świetny do zaboegów keratynowych

Nowy produkt

650,00 zł

Więcej informacji

Użyj Arkitek-a, jako pierwszego kroku w procesie regeneracji włosów oraz jako uzupełnienie naprawczego działania keratyny. Arkitekt to łatwe w użyciu rozwiązanie, które chroni, odbudowuje i wzmacnia włosy głęboko u nasady. Aktywuj naturalną ochronę włosów w tym jednoetapowym procesie, zatrzymując wilgoć na poziomie komórkowym i dostarczając regenerujących białek.

• SUPER PLEX

• Ekonomiczny

• Ożywia nawet najbardziej uszkodzone włosy, dzięki czemu stają się gładkie i lśniące

• Naprawia istniejące uszkodzenia

• Wegański

• Nie zawiera perfum

• Wszechstronny

• Wydajnie chroni włosy podczas farbowania i rozjaśniania

• Łatwa w użyciu i nakładaniu formuła

• Wzmacnia włosy i poprawia trwałość koloru

ROZJAŚNIANIE + ARKITEKT

 

Preparat rozjaśniający

 Woda utleniona

Arkitekt

1 miarka

2 lub 3 miarki

0,25 miarki

40 g

80–120 g

10 g

 

Nie zwiększać mocy wody utlenionej. W przypadku stosowania preparatów rozjaśniających z Arkitektem nie ma potrzeby zwiększania mocy wodu utlenionej lub czasu aktywacji. Ilość wody utlenionej nie ma wpływu na ilość Arkitekta. Stosować się do instrukcji rozjaśniania dla stosowanego preparatu rozjaśniającego i przygotować mieszankę w oparciu o nią. Najpierw wymieszać ze sobą preparat rozjaśniający i wodę utlenioną, po czym dodać Arkitekt. Włosy rozjaśniać według instrukcji załączonej do preparatu rozjaśniającego. Po upływie czasu aktywacji dokładnie wypłukać włosy, umyć i wypielęgnować włosy przy pomocy wybranych produktów.

 

Wysokie temperatury

W razie potrzeby można zastosować wysokie temperatury korzystając z Arkitekta, należy jednak dokładnie śledzić proces, sprawdzając regularnie co 3–5 minut. Jeśli włosy nagrzeją się w trakcie procesu rozjaśniania, powodują to metale i minerały z wody nagromadzone we włosach, a nie Arkitekt. Natychmiastowo wypłukać mieszankę rozjaśniającą z włosów. Temperatura nie może przekroczyć 40 ̊C, a czas przetwarzania nie może przekroczyć 20 minut.

 

FARBOWANIE + ARKITEKT

 

Farba

Woda utleniona:

Arkitekt:

1 miarka

1, 2 lub 3 miarki

0,1 miarki

40 g

40–120 g

4 g

 

Nie zwiększać mocy wody utlenionej. Odmierzyć dokładną ilość Arkitekta dodawaną do mieszanki farbującej. Ilość wody utlenionej nie ma wpływu na ilość Arkitekta. Mieszankę przygotować zgodnie z instrukcją stosowanej farby do włosów. Najpierw wymieszać ze sobą farbę i wodę utlenioną, a dopiero później dodać Arkitekt. Wybrać moc wody utlenionej według instrukcji farby do włosów. Po upływie czasu przetwarzania dokładnie wypłukać włosy, umyć i wypielęgnować przy pomocy wybranych produktów.

 

INTENSYWNY ZABIEG PIELĘGNACYJNY ARKITEKT

Arkitekt jest to zupełnie nowy preparat do intensywnych zabiegów naprawiających i wzmacniających. Arkitekt naprawia najbardziej uszkodzone włosy, czyniąc z nich przepiękne, mocne włosy pełne blasku. Arkitekt stosować można po prostu jako intensywny zabieg pielęgnacyjny, a także pozwala on farbować lub rozjaśniać nawet najbardziej uszkodzone włosy. Jeśli włosy klienta są w naprawdę złym stanie, należy wykonać intensywny zabieg pielęgnacyjny Arkitekt na 1–3 dni przed farbowaniem lub rozjaśnianiem.

 

INTENSYWNY ZABIEG PIELĘGNACYJNY

 

Woda

Arkitekt:

70%

30%

70 ml

30 ml

 

Wymieszać 70% wody i 30% Arkitekt w aplikatorze. Nasycić suche włosy mieszanką od korzeni po końcówki i przeczesać. Pozostawić na 15 minut lub dłużej. Nie spłukiwać, wystarczy nałożyć maseczkę na włosy bezpośrednio od góry, od korzeni po końcówki. Pozostawić na 15 minut lub dłużej. Uwaga. Można wydłużyć czas przetwarzania produktu; im dłuższy czas przetwarzania, tym lepszy efekt końcowy zabiegu, zawsze jednak należy pamiętać o wypłukaniu włosów na koniec.

Spłukać, umyć i wypielęgnować włosy przy pomocy wybranych produktów.

 

TRWAŁA + ARKITEKT

 

Trwała

Arkitekt:

1 miarka

0,2 miarki

40 ml

8 ml

 

Wymieszać Arkitekt ze środkiem do trwałej i wykonać trwałą ondulację zgodnie z instrukcją.

 

ZABIEG KERATYNOWY + ARKITEKT

Zabieg pielęgnacyjny Arkitekt wykonać można przed bądź po zabiegu keratynowym. Wykonać zabieg jak zwykle, zgodnie z instrukcją intensywnego zabiegu pielęgnacyjnego Arkitekt. Wykonać zabieg keratynowy jak zwykle.

 

RELAKSERY + ARKITEKT

Wypłukać relakser i wytrzeć włosy ręcznikiem. Wymieszać 30% Arkitekta i 70% wody w aplikatorze. Nasycić włosy mieszanką i pozostawić na 15 minut. Spłukać, umyć i wypielęgnować przy pomocy wybranych produktów.

 

PRZEDŁUŻANIE + ARKITEKT

Arkitekt można stosować z przedłużeniami włosów. Przestrzegać instrukcji i ostrzeżeń producenta podczas stosowania przedłużeń.

• Nosić odpowiednie rękawiczki.

• Unikać kontaktu z oczami.

• Trzymać poza zasięgiem dzieci.

• W przypadku reakcji alergicznych na jeden lub więcej składników, prosimy nie korzystać z produktu.

• Produkt ten przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: