}

Kach One Shampoo 400ml VIOLET - szampon prostujący włosy

Nowy produkt

399,00 zł

Więcej informacji

Szampon KACH ONLY 1 ONE VIOLET to organiczna, silnie prostująca formuła, która prostuje, wygładza włosy, eliminuje ich puszenie, a efekt utrzymuje się 4-6 miesięcy. Formuła przeciwdziała żółknięciu włosów - szczególnie ważne przy zabiegu na blondach. 


Formuła obejmuje:

Kwasy organiczne - przyspieszają naturalne utlenianie wiązań cysteinowych w białkach keratynowych włosów, pozostawiając włosy łatwiejszymi do wyprostowania.
Chlorki - działają jako środek zapobiegający puszeniu się włosów, pozostawiając włosy miękkie i pozbawione puszenia się.
Guar Gum Chloride - wygładza włosy, zatrzymuje wodę i zmniejsza tarcie na powierzchni włosów, poprawiając ich rozczesywanie.

Sposób użycia:

1) Umyć włosy dokładnie szamponem oczyszczającym DC (krok 1). Włosy myjemy 2 krotnie. Po drugim umyciu, zostawiamy szampon na włosach przez ok 5 minut co pozwala na dokładne jego przeniknięcie w strukturę włosa i otwarcie łuski.
2) Zmywamy bardzo dokładnie szampon oczyszczający wodą. Następnie odsączamy włosy ręcznikiem. Następnie dzielimy włosy na 4 sekcje. Z każdej sekcji wybieramy pasma i nakładamy Kach ONLY ONE Shampoo (Krok 2 – szampon prostujący – aplikacja wygląda podobnie jak w przypadku regularnej keratyny). UWAGA! Bardzo ważnym jest, aby przed nałożeniem DOKŁADNIE wstrząsnąć BUTELKĄ w celu wymieszania składników. Staramy się, aby każde pasmo było dobrze nasączone. Produkt nakładamy 1cm od cebulki włosów aż po same ich końce.
*** Rekomendowane jest nałożenie pędzelkiem produktu 1cm od skóry głowy oraz wmasowanie produktu rękami po długości włosa – pozwala to na lepsze rozprowadzenie produktu.
3) Po nałożeniu Kach Only One Shampoo czekamy 30 minut (zalecane jest nałożenie na ten czas czepka fryzjerskiego celem utrzymania wyższej temperatury – pozwala to na lepsze przyjęcie przez włosa produktu). Ostatnie 10 minut trzymania produktu na włosach możesz dogrzewacz suszarką, celem lepszego efektu.
4) Po 30 minutach spłukujemy włosy samą wodą (letnią).
5) suszymy włosy na 100%. Dzielimy włosy na 4 partie. Następnie z partii podzielonych włosów wyciągamy cienkie pasma. Każde pasmo prasujemy 10-12 razy w temp 230C. Uwaga, uwrażliwione włosy prasujemy ok 7-8 razy w temperaturze 200-210C.
Zalecana temperatura prasowania włosów uwrażliwionych wynosi 200-210C. Najlepsze rezultaty zabiegu uzyskamy przy temperaturze 230C, jeżeli stan włosów pozwoli na jej uzyskanie. Jeżeli końce będą mocno uwrażliwione to prasujemy je w temperaturze 180-190C.
6) Po wyprostowaniu włosów zabieg jest ukończony. Klientka może myc włosy natychmiast po zabiegu.
Uwaga! Na uwrażliwionych włosach efekty zabiegu nie będą maksymalne. Jeżeli włosy są bardzo zniszczone, to nie należy wykonywać zabiegu.
• Do zabiegu używamy winylowych rękawiczek. Są to kwasy organiczne -100% zdrowe i bezpieczne, ale w nadmiarze powodują lekki peeling naskórka (podobnie jak przy zabiegach u kosmetyczki na skórę twarzy)
W celu maksymalnego przedłużenia efektu ZALECANE jest stosowanie produktów do pielęgnacji z serii Kach.
*** Gwarancją sukcesu jest używanie profesjonalnej prostownicy!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: