szampon prostujący włosy

THE FIRST SHAMPOO łączy się z keratyną włosa powodując denaturację białka pod wpływem działania specjalnie dobranej mieszanki kwasów oraz ciepła. Proces ten jest całkowicie bezpieczny dla włosa, co ważne, nie uszkadza wiązań dwusiarczkowych. Kompozycja kwasów organicznych doskonale prostuje włosy oraz zapewnia im ochronę na długi czas.

denaturacja włosa

Nasz sekret tkwi w 5 kwasach – liponowym, glikolowym, mlekowym, hialuronowym oraz salicylowym, to ich działanie czyni The First Shampoo wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Ta magiczna, opatentowana mieszanka kwasów w połączeniu z odpowiednią temperaturą łączy się z białkiem włosa, prostując go, wygładzając, regenerując oraz nadając blasku i pełni życia.

Pamiętaj – THE FIRST SHAMPOO jest głównym narzędziem Twojego Biznesu!

Zalety The First Shampoo:

- Nie zawiera formaldehydu, jest 100% bezpieczny dla zdrowia!

- Efekty utrzymują się 3-4 miesiące

- Czas zabiegu wynosi jedynie 60 -90 minut!

- Proste, wygładzone, łatwe do ułożenia, lśniące, zdrowe włosy.

- Bardzo wydajny – 20 do aplikacji!

- Bez konieczności czekania kilku dni na umycie włosów po zabiegu!

- Możliwość koloryzacji, rozjaśniania oraz innych zabiegów w tym samym dniu!

- Najbardziej innowacyjny i zaawansowany technologicznie produkt na świecie!

Produkt posiada wszelkie atesty i certyfikaty. The First Shampoo jest testowany dermatologicznie.

Podczas procesu aplikacji następują 2 rozcieńczenia z wodą, co sprawia że kwasy zawarte w produkcie są całkowicie bezpieczne dla skóry głowy, a ich stężenie jest optymalne pod względem bezpieczeństwa a jednocześnie maksymalnego efektu zabiegu.

struktura włosa

INSTRUKCJA ZABIEGU KROK PO KROKU

1) Umyj włosy dwukrotnie szamponem oczyszczającym Sweet Powder Shampoo . Następnie za pomocą ręcznika i suszarki wysusz włosy na 50%. suszarka

2) Potrząśnij dokładnie butelką a następnie nanieś na włosy odpowiednią ilość THE FIRST SHAMPOO. Zalecana dawka to 50-100ml w zależności od długości i gęstości włosów. Nanoś szampon na włosy pasmo po pasmie, zaczynając centymetr od cebulek przesuwając w dół aż po same końce. Szampon nakładaj rękami – możesz użyć winylowych rękawiczek.

3) Trzymaj szampon na głowie przez 20 minut a następnie spłucz dokładnie wodą.

4) Następnie wysusz włosy, tak aby były na 100% suche. Podziel włosy na partie i prasuj każde pasmo prostownicą nastawioną na temperaturę 180C-230C (w zależności od stanu włosów). Prasuj pasma 5-7 razy od czubka głowy aż po same końce. Ruchy powinny być wolne ale ciągłe.

prostowinica

Ważne wskazówki:

Na początku zabiegu, po umyciu włosów usuń z nich 50% wody za pomocą ręcznika. Przy bardziej opornych włosach możesz użyć suszarki, pozostawiając 50% wody.

Zalecana dawka The First Shampoo: dawkowanie

50ml – krótkie I średnie włosy

50ml-70ml – średnie i długie włosy

70ml-100ml – długie włosy

100ml-150ml – bardzo długie i gęste włosy

TYLKO JEDNA RZECZ ODRÓŻNIA THE FIRST SHAMPOO OD KONKURENCJI – TA RZECZ TO „WSZYSTKO”!

MOŻESZ UŻYWAĆ THE FIRST SHAMPOO TAKŻE NA 7 RÓŻNYCH SPOSOBÓW:

01 Dla włosów blond – usunięcie puszenia, wyprostowanie włosów. Wymieszaj 35ml The First Shampoo z 25ml Sweet Hair Toner Shampoo. Tak wymieszane nanieś na włosy. Odczekaj 20 minut. Dokładnie spłucz włosy wodą. Wysusz włosy a następnie przeprasuj prostownicą tak jak podczas regularnego zabiegu.

dla włosów blond

02 Odbudowa i odżywienie – po spłukaniu The First Shampoo (po uprzednim odczekaniu 20 min) nanieś na włosy Cronology Treatment Mask. Odczekaj 7 minut. Dokładnie spłucz włosy wodą. Wysusz włosy a następnie przeprasuj prostownicą tak jak podczas regularnego zabiegu.

Odbudowa i odżywienie

03 Naprawa zniszczonych końcówek - po spłukaniu The First Shampoo (po uprzednim odczekaniu 20 min) nanieś na końcówki włosów S.O.S First Step. Wysusz włosy a następnie przeprasuj prostownicą tak jak podczas regularnego zabiegu.

Naprawa zniszczonych końcówek

04 Semi Permanent - po spłukaniu The First Shampoo (po uprzednim odczekaniu 20 min) wysusz włosy na 80% i nanieś na nie Sweet Lovely Hair Treatment step 2. Odczekaj 15 minut, następnie spłucz włosy wodą, wysusz oraz przeprasuj prostownicą tak jak podczas regularnego zabiegu (zaleca się pracowanie 7 razy każdego pasma).

Semi Permanent włosa

05 Nabłyszczenie włosa - po spłukaniu The First Shampoo (po uprzednim odczekaniu 20 min), nanieś na włosy Lovely Third Step – Touch of Silk Mask. Odczekaj 10 minut, spłucz włosy wodą, wysusz na 100% a następnie przeprasuj prostownicą jak w przypadku regularnego zabiegu.

Nabłyszczenie włosa

06 Koloryzacja – po uprzednim wykonaniu pełnego zabiegu z użyciem The First Shampo, namocz włosy, wysusz suszarką , a następnie nanieś farbę zgodnie z instrukcją producenta. Odczekaj odpowiednią (zalecaną przez producenta) ilość czasu i umyj włosy wodą. Dla zwiększenia trwałości oraz mocy koloru, zalecamy zakończenie zabiegu z użyciem Touch of Silk lub Mask Hair Cream of Cronology Line.

Koloryzacja

07 Dekoloryzacja - po uprzednim wykonaniu pełnego zabiegu z użyciem The First Shampo, namocz włosy, umyj włosy szamponem i odżywką (zalecane są produkty Sweet), wysusz włosy suszarką a następnie rozpocznij zabieg dekoloryzacji. Na koniec zabiegu w celu trwałości zalecane jest zakończenie z użyciem Touch of Silk lub Mask Hair Cream of Cronology line.

Dekoloryzacja

*** Uwaga, powyższe zabiegi są przedstawione w skrócie. Bardziej szczegółowe instrukcje znajdują się w zakładce CENTRUM POMOCY na górze strony.

Profesjonaliści doceniają The First Shampoo!

Dowiedz się co czyni The First Shampoo kompatybilnym ze wszystkimi substancjami chemicznymi.

The First Shampoo to prawdziwa (R)ewolucja. Oprócz wielu korzyści dla klientów i profesjonalistów, jest on zgodny z produktami chemicznymi, co sprawia możliwość wykonania dowolnego zabiegu w tym samym dniu.

Podczas zabiegów chemicznych, dochodzi do uszkodzenia mostków dwusiarczkowych w strukturze włosa. Kiedy dojdzie do uszkodzenia więcej niż jednego mostka, mówimy o uszkodzeniu chemicznym (niezgodności chemicznej). Zwykle, odbudowa włosów w takiej sytuacji jest kosztowna i wymaga czasu.

tabela

Czy wiesz, że kwasy użyte w szamponie The First występują w jedzeniu, które na co dzień spożywasz?

Kwas salicylowy – jabłko, awokado, brokuły, ogórek, winogrono, śliwka, truskawka, szpinak, cukinia grejpfruty.

Kwas liponowy – szpinak, brokuły, groszek, brukselka, olej ryżowy, mięso.

Kwas glikolowy – trzcina cukrowa, buraki, ananas, arbuz, winogrono.

Kwas mlekowy – mleko, sery, lody, oliwki, chleb, naleśniki, biszkopty.

Kwas hialuronowy – soja, czerwone wino, korzenie warzyw.