Jaką prostownicę do włosów wybrać? Do tej kwestii warto podejść indywidualnie. Na starcie należy określić swoje potrzeby i oczekiwania w tym zakresie. Dobrze jest wiedzieć, jakie funkcje powinno posiadać urządzenie i jak ma wyglądać. Najlepiej stawiać na sprzęty cenione przez profesjonalistów.
Zabieg nanoplastii włosów to metoda ich prostowania wykorzystująca nanotechnologię. Po jego wykonaniu włosy są idealnie proste, gładkie i lśniące. Nie ma przy tym potrzeby sięgania po specjalne substancje chemiczne. Od jakiegoś czasu nanoplastia włosów cieszy się coraz większą popularnością i zaczyna wygrywać z prostowaniem keratynowym. W czym tkwi jej fenomen? Czytaj dalej i dowiedz się, na czym polega i czy warto się na nią zdecydować.
Keratynowe prostowanie włosów to popularny zabieg kosmetyczny. Pozwala na półtrwałe wyprostowanie nawet mocno skręconych kosmyków i uzyskanie efektu lśniących, zdrowych pasm. Jednak wciąż sporo osób nie do końca wie, na czym polega brazylijskie prostowanie włosów. Jakie są jego zalety i kiedy warto się na nie zdecydować?
Suche włosy są matowe i kiepsko się układają. Są także niestety podatne na różnego rodzaju uszkodzenia. Trzeba więc na nie zwrócić szczególną uwagę. Co zrobić, aby kosmyki były zdrowe, miękkie i lśniące? Jak nawilżyć bardzo suche włosy?
Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że nieodpowiednia szczotka do włosów może podrażniać skórę głowy, a także uszkadzać czy wyrywać włosy. Na szczęście wybór szczotek do włosów jest obecnie na rynku tak szeroki, że z pewnością każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie. Poszczególne modele różnią się właściwościami. Zatem na co się w tym przypadku zdecydować? Jaka szczotka do włosów sprawdzi się najlepiej?
Showing 1 to 5 of 16 (1 Pages)

Promocje

PayPal